logo21

HAKKIMIZDA

Derece Fen Bilimleri Eğitim Kurumları, eğitimin önemini kavramış, eğitim alanında uzmanlaşmış, eğitim sürecini iyi yönetebilen, gelişim ve değişime açık bireyler yetiştirmeyi hedefleyen, yurt içi ve yurtdışı birçok eğitim kurumuna öğrenci yerleştiren bir eğitim kurumudur.

1989 yılından beri ulusal ve uluslararası kurumlarıyla eğitim alanında faaliyet gösteren Derece Fen Bilimleri kurucuları ve eğitim kadrosu Türkiye geneli birçok başarıya ve dereceye imza atmış olup, çağın gerekliliklerine cevap verebilmek için tüm geçmiş eğitim- öğretim tecrübelerini ‘’Derece Eğitim, Derece Öğrenci’’ sloganıyla Derece Fen Bilimleri Eğitim Kurumları çatısı altında toplamıştır.

Derece Fen Bilimleri Eğitim Kurumları; eğitim anlayışını çağdaş yorumlarla besleyen, evrensel bilgiyi yerel değerlerle birleştiren, profesyonellikten taviz vermeyen, öğrencilerine sunduğu her hizmeti kusursuz tamamlamayı ilke edinmiş; her zaman öğrencisinin yanında, samimiyet ile kaliteyi buluşturabilmiş, öğrencilerinin hayatındaki en önemli dönüm noktalarından birinde onlara kusursuz yol arkadaşlığını amaçlamış bir eğitim kurumudur.

Her öğrenci bir mücevher gibidir ve yapmaktan zevk aldığı, kolaylıkla yaptığı, alanında çok iyi olduğu ve yaparken huzur bulduğu bir meslek dalı vardır. Derece Fen Bilimleri Eğitim Kurumları olarak bize düşen görev çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve bir ömür boyu mutluluk duyarak yapacakları meslek dalına onları yönlendirmektir.

Başarının; öğrenci, öğretmen, okul, ailenin katkılarıyla ortaya çıktığını ve öğrenci, öğretmen, okul ile ailenin iş birliğiyle başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz. Tüm eğitim dönemi boyunca bu sıkı iş birliğinin takipçisi oluyoruz.

DERECE FEN BİLİMLERİ
                                                      EĞİTİM KURUMLARI